Categorie Niveau Dag Tijdstip Trainer Trainer Trainer Trainer Locatie
Pupillen mini/C Maandag 18:00 - 19:00 Jinke Anna Nienke   Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:00 Jinke Nienke     Atletiekbaan
                 
Pupillen B Maandag 18:00 - 19:00 Jesper Mira     Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:00 Jesper Anna     Atletiekbaan
                 
Pupillen A1 Maandag 18:00 - 19:00 Joost Megan     Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:00 Joost Megan     Atletiekbaan
                 
Pupillen A2 Maandag 18:00 - 19:00 Guus Juliette     Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:00 Guus Juliette     Atletiekbaan
                 
Junioren D1 Maandag 18:00 - 19:30 Wessel Igor Yoeri   Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:30 Jurrien Igor Yoeri   Atletiekbaan
                 
Junioren D2 Maandag 18:00 - 19:30 Wessel Igor Yoeri   Atletiekbaan
    Woensdag 18:00 - 19:30 Jurrien Igor Yoeri   Atletiekbaan
                 
Junioren C1 Maandag 19:00 - 20:30 Rodrigo Joost Roel Guus Atletiekbaan
    Woensdag 19:00 - 20:30 Rodrigo Joost Roel Guus Atletiekbaan
                 
Junioren C2 Maandag 19:00 - 20:30 Rodrigo Joost Roel Guus Atletiekbaan
    Woensdag 19:00 - 20:30 Rodrigo Joost Roel Guus Atletiekbaan
                 
Junioren B Maandag 19:30 - 21:00 Hendrik       Atletiekbaan
    Woensdag 19:30 - 21:00 Hendrik       Atletiekbaan
                 
Junioren A Maandag 19:30 - 21:00 Hendrik       Atletiekbaan
    Woensdag 19:30 - 21:00 Hendrik       Atletiekbaan
                 
Specialisatietraining   Maandag 19:00 - 20:00 Michel       Atletiekbaan
    Dinsdag 19:00 - 20:00 Michel       Atletiekbaan
    Donderdag 19:00 - 20:00 Michel       Atletiekbaan
    Vrijdag 15:00 - 18:00 Michel       Atletiekbaan
                 
Specialisatie  werpen Maandag 19:00 - 20:30 Sanne       Atletiekbaan
   horden Donderdag 19:00 - 20:30 Marco       Atletiekbaan
   hoog Donderdag 19:00 - 20:30 Roel       Atletiekbaan
                 
Mila   Maandag 19:30 - 21:00 Wieger       Atletiekbaan
    Woensdag 19:30 - 21:00 Wieger       Atletiekbaan
    Donderdag 19:30 - 21:00 Wieger Eddy     Atletiekbaan
                 
G-sporters   Donderdag 19:30 - 20:30 Nick Sharon     Atletiekbaan
                 
Loop je lichter   Maandag 16:00 - 17:00 Gerard Joop Petra Wim Atletiekbaan
    Donderdag 16:00 - 17:00 Gerard Joop Stella Wim Atletiekbaan
                 
Vrouwenlopen   Woensdag 9:30 - 10:30 Els Lydia     Atletiekbaan
                 
Masters 35+ Donderdag 19:00 - 20:30 Jeroen       Atletiekbaan
                 
Wegatleten   Maandag 19:30 - 21:00 Marinus       Atletiekbaan
    Woensdag 19:30 - 21:00 Marinus       Atletiekbaan
    Donderdag 19:30 - 21:00 Wieger Richard Stefan   Atletiekbaan
                 
Bosrecreanten   Dinsdag 19:00 - 20:15 Diverse loopleiders     Kolkbos (*)
    Woensdag 8:30 - 9:30 Diverse loopleiders     Kolkbos
    Zaterdag 8:30 - 9:45 Diverse loopleiders     Kolkbos
                 

 

(*) gedurende de wintermaanden (november t/m maart) starten de Bosrecreanten op dinsdagavond op de atletiekbaan.