Op vrijdag 3 februari 2017 vinden in de Deventer Schouwburg de jaarlijkse Sportverkiezingen plaats. Onze vereniging is door de jury voorgedragen in vijf van de acht sportcategorieën:

1. Sportstimuleringsprijs: de kidsrun van de IJsselloop.

2. Sportman van het jaar: Rodrigo Willy Broer.

3. Sportvrouw van het jaar: Emma Oosterwegel en Eefje Boons.

4. Sporttalent van het jaar: Wessel Boons.

5. Sportvereniging: AV Daventria 1906.

prijsuitreiking 580cDe Keuzemeerkamp voor pupillen en junioren van afgelopen zaterdag 3 september was met ruim 100 deelnemers en prachtig weer zeer geslaagd.
Er werd gesprint, horden- en middellange afstand gelopen, er werd hoog- en vergesprongen, er was balwerpen, speerwerpen, discuswerpen en kogelstoten.

Een sensationele afsluiter was de geïmproviseerde 100-meter-sprintwedstrijd tussen een aantal rugbyers en Yoeri Sterenberg, waarbij Yoeri op sokken liep en de wedstrijd won.

 

Kracht, doorzettingsvermogen en lef. Speciaal voor iedereen die over deze eigenschappen beschikt of zich hierin wil laten uitdagen, organiseert atletiekvereniging Daventria 1906 op 12 juni clinics Polsstokhoogspringen en steeple chase.  De clinics zijn geschikt voor iedereen vanaf 16 jaar. Ervaring met deze uitdagende atletiekonderdelen is niet vereist.

Ranglijst Daventria 2015

Ranglijst : indoor,op de baan en op de weg.

i00,00sec : = indoor.

c00.00min : = cross.
A00.00min : = Andere club wedstrijd lid

00,00sec : = outdoor.

00,00sec h: = horden.
0.000p   : = aantal punten.

----- = Prestatie heren.

----- = Prestatie dames.

(PR) = Persoonlijk record.

(CR) = Clubrecord.

(NR) = Nationaal Record.

(ER) = Europees Record.

(WR) = Wereld Record.

XXX   = wordt niet gedaan.

 

Mannen:

Rodrigo-Willy Broer (JA)
Gijs Langkamp (JA)

Remco Bos (MSen)
Jurrien ten Hoeve (MSen)

Emiel Roobeek (MSen)

Joni van Loon (MSen)
Hidde ter Woord (MSen)
Wessel Boons (JA)

Brian Rispens (MSen)

Yoeri Sterenberg (JA)

Martin Breunissen (M35)

Laurens Oosterwegel (MSen)

Seb Wiggemans (MSen)
Lasse Wiggemans (JA)
Sander Bos (MSen)
Wietse Koot (JA)
Thomas Mudde (JC)

Leon Cronie (JB)
Lennart van de Lit (MSen)

 

Vrouwen:

Eefje Boons (VSen)
Hanneke Oosterwegel (MA)
Emma Oosterwegel (MB)

Iva Klein Baltink (MB)

Marloes Oosterwegel (VSen)

Shehrazade de Zwager (VSen)

Annamarth Hoogland (MB)

Karlijn Rutten (VSen)

Denise van Herp (VSen)

Hilke Knoef (VSen)

Noortje Rijken (VSen)

Sherazade de Zwager (VSen)

 

50m sec

60m 6,96 sec en 7,62 sec

Rodrigo Willy Broer (JA) i7,02 sec

Yoeri Sterenberg (JA)     i7,61 sec
Eefje Boons (VSen)       i7,62 sec (CR)

Yoeri Sterenberg (JB)     i7,67 sec

Ronald Kuin (MSen)       i7,67 sec

Ronald Kuin (MSen)         7,69 sec

Laurens Oosterwegel (MSen)i7,72 sec

Joni van Loon (MSen)       7,76 sec (PR)

Herman Boer (M35)         7,82 sec

Joni van Loon (MSen)      i7,84 sec
Hanneke Oosterwegel (MA) i8,07 sec

Davied Meerstra (MSen)     8,11 sec (PR)

Nancy van Petersen (VSen) i8,15 sec

Emma Oosterwegel (MB)     i8,21 sec

Leon Cronie (JB)         i8,29 sec

Marloes Oosterwegel (VSen)i8,44 sec

Elleke Steenbergen (VMast)i8,52 sec

Erik Jan Langkamp (M50)   i8,59 sec

Emma Beekman (MB)         i9,01 sec

60m h 8,35 sec en 8,45 sec

Wessel Boons (JA)         i8,35 sec (CR)

Eefje Boons (VSen)       i8,45 sec (CR)

Emma Oosterwegel (MB)   i8,90 sec

Emma Oosterwegel (MA)    i8,90 sec

Laurens Oosterwegel (MSen)i9,09 sec

Ronald Kuin (MSen)       i9,27 sec

Hanneke Oosterwegel (MA) i9,71 sec

Joni van Loon (MSen)     i9,72 sec

Emma Beekman (MB)         i10,37 sec

Anna Oosterwegel (MB)     i10,44 sec

Leon Cronie (JA)        i11,31 sec

80m 9,4 sec en -

100m 10,74 sec en 11,69 sec

Rodrigo Willy Broer (JA)   10,74 sec (CR)(+1.0)

Wessel Boons (JA)         11,36 sec

Igor Brink (MSen)         11,44 sec

Remco Bos (MSen)           11,59 sec

Lasse Wiggemans (JA)       11,62 sec

Eefje Boons (VSen)         11,69 sec (CR)(+0,7)

Gijs Langkamp (JA)         11,82 sec
Yoeri Sterenberg (JA)     11,89 sec (PR)

Ronald Kuin (MSen)         11,94 sec

Laurens Oosterwegel (MSen) 11,96 sec

Herman Boer (M35)         12,04 sec

Oxo van Kempen (JB)       12,28 sec

Joni van Loon (MSen)       12,30 sec

Emiel Roobeek (MSen)       12,36 sec

Hidde ter Woord (MSen)     12,47 sec

Jorieke Korenromp (MA)   A12,68 sec (PR)

Stefan Vries (JB)         12,76 sec

Nancy van Petersen (VSen) 12,77 sec

Brian Rispens (MSen)       12,78 sec

Seb Wiggemans (MSen)       12,82 sec

Denzel Kammeron (JC)       12,83 sec

Hanneke Oosterwegel (MA) 12,84 sec

Leon Cronie (JB)           12,90 sec

Davied Meerstra (MSen)     13,09 sec (PR)

Wietse Koot (JA)           13,13 sec

Guus Loman (MSen)         13,14 sec

Elleke Steenbergen (V35)   13,25 sec

Jesper ten Hoeve (MSen)   13,33 sec

Emma Oosterwegel (MB)     13,43 sec

Mark van Zijtveld (M50)   13,64 sec (CR)

Erik Jan Langkamp (M50)   13,72 sec

Jeffrey Barneveld (M40)   13,73 sec

Siebrand Zoethout (M35)   13,83 sec

Eric Sterenberg (M45)     13,92 sec

Iva Klein Baltink (MB)     14,27 sec

Juliette Gruter (MB)       14,42 sec

Jinke Jansen (MB)         14,49 sec

Alle Oldenburger (M50)     14,49 sec

Martin Ribbink (M45)     14,59 sec

Gert-Jan Groot W (M45)     14,76 sec

Shehrazade de Zwager (VSen)15,11 sec

Ilse Rietberg (VSen)       15,27 sec

Maarten van der Veen (M55) 15,79 sec

Barbare van Osch (V40)     16,05 sec

Hella Hulman (VSen)       16,18 sec

Raymond ter Woord (M50)   16,37 sec

Ryan Boons (M55)           17,18 sec

Jolanda Schuiling (V45)   18,63 sec

Eva Mentink (Wheelers)     26,65 sec

100m h 14,31 sec en 13,09 sec

Eefje Boons (VSen)         13,09 sec (CR)

Emma Oosterwegel (MB)     14,38 sec

Nancy van Petersen (VSen) 14,67 sec

Denise van Herp (VSen)     15,91 sec

110m h 14,31 sec en XXX

Wessel Boons (JA)         14,53 sec (CR)

Wessel Boons ((MSen))     15,01 sec (CR)

Laurens Oosterwegel (MSen) 16,79 sec

Ronald Kuin (MSen)         16,98 sec

Oxo van Kempen (JB)        17,63 sec

Gijs Langkamp (JA)         17,91 sec

Joni van Loon (MSen)       18,97 sec

150m 16,08 sec en 17,84 sec

Rodrigo Willy Broer (JA)   16,21 sec

Wessel Boons (JA)         16,66 sec (PR)

Eefje Boons (VSen)         18,25 sec

Nancy van Petersen (VSen) 19,20 sec

200m 21,39 sec en 24,08 sec

Rodrigo Willy Broer (JA)   21,39 sec (CR) -0,3

Rodrigo Willy Broer (JA) i21,76 sec (CR)

Remco Bos (MSen)         i23,63 sec

Lasse Wiggemans (JA)       23,66 sec (PR)

Youri Sterenberg (JA)     i23,90 sec (PR)

Gijs Langkamp (JA)         23,95 sec (PR)

Youri Sterenberg (JA)     24,03 sec (PR)

Eefje Boons (VSen)        24,23 sec

Ronald Kuin (MSen)         24,25 sec

Eefje Boons (VSen)       i24,41 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       25,40 sec

Hanneke Oosterwegel (MA) i25,48 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)     i25,58 sec

Jorieke Korenromp (MA)   A25,59 sec

Hanneke Oosterwegel (MA) 25,94 sec

Leon Cronie (JB)           26,05 sec

Leon Cronie (JA)         i26,18 sec

Emma Oosterwegel (MB)     26,39 sec

Nancy van Petersen (VSen) 26,63 sec

Emma Oosterwegel (MB)     i26,64 sec

Davied Meerstra (MSen)     27,34 sec (PR)

Denise van Herp (VSen)     27,40 sec

Marloes Oosterwegel (VSen)i27,66 sec

Erik Jan Langkamp (M50)   27,94 sec

Eva Mentink (Wheelers)     48,56 sec

 

200m h 26,71 sec en 30,65 sec

Ronald Kuin (MSen)         26,71 sec (CR)

Joni van Loon (MSen)       28,44 sec

300m 35,07 sec en 39,98 sec

Wessel Boons (JA)         37,71 sec

Eefje Boons (VSen)         39,98 sec (CR)

300m h 40,77sec en 44,27 sec

Youri Sterenberg (JA)     42,99 sec (PR)

Hanneke Oosterwegel (MA) 44,27 sec (CR)

Noortje Rijken (VSen)     44,81 sec

400m 47,6 sec en 54,2 sec

Remco Bos (MSen)           49,78 sec

Remco Bos (MSen)         i50,11 sec

Wessel Boons (JA)         51,50 sec

Ronald Kuin (MSen)       i51,96 sec

Gijs Langkamp (JA)         52,07 sec

Youri Sterenberg (JA)     52,29 sec (PR)

Ronald Kuin (MSen)         52,31 sec

Lasse Wiggemans (JA)       52,71 sec

Martin Breunissen (M35)   52,78 sec

Gijs Langkamp (JA)       i53,05 sec

Yoeri Sterenberg (JA)     i53,68 sec

Herman Boer (M35)         55,12 sec

Joni van Loon (MSen)     i55,16 sec

Jorieke Korenromp (MA)   A55,28 sec (PR)

Sander Bos (MSen)         i56,53 sec

Hanneke Oosterwegel (MA)   56,59 sec (PR)

Eefje Boons (VSen)        56,59 sec (PR)

Joni van Loon (MSen)       57,18 sec

Leon Cronie (JB)           58,95 sec

Davied Meerstra (MSen)     1.01,92 min (PR)

Noortje Rijken (VSen)     1.02,01 min

Erik Jan Langkamp (M50)   1.02,18 min

Anna Oosterwegel (MB)     i1.06,84 min

Shehrazade de Zwager (VSen)1.10,14 min
Eva Mentink (Wheelers)     1.52,47 min

 

400m h 54,57 sec en 1.01.16 min

Ronald Kuin (MSen)         55,65 sec

Hanneke Oosterwegel (MA) 1.01,16 min (CR)

Youri Sterenberg (JA)     1.01,36 min (PR)

Noortje Rijken (VSen)      1.05,63 min

Joni van Loon (MSen)       1.09,76 min

600m 1.32,5 min -

800m 1.48,5 min en 2.09,5 min

Ronald Kuin (MSen)         1.57,29 min

Martin Breunissen (M35)   1.58,99 min

Jurrien ten Hoeve (MSen)   1.59,78 min

Remco Bos (MSen)           2.03,22 min

Oxo van Kempen (JB)       2.05,60 min

Stefan de Vries (JB)       2.07,62 min

Sander Bos (MSen)         2.10,   min

Joni van Loon (MSen)     i2.14,34 min

Davied Meerstra (MSen)     2.25,17 min (PR)

Joni van Loon (MSen)       2.25,90 min

Marloes Oosterwegel (VSen) 2.27,07 min

Emma Oosterwegel (MB)     i2.28,36 min

Emma Oosterwegel (MB)     2.28,95 min

Erik Jan Langkamp (M50)   2.29,21 min

Denise van Herp (VSen)     2.30,52 min

Peter Vos (M55)           2.30,97 min (CR)

Hilke Knoef (VSen)         2.33,00 min

Shehrazade de Zwager (VSen)2.48,77 min

Jeroen Oosterwegel (M50)   2.53,46 min

Ilse Rietberg (VSen)       2.55,07 min

Eefje Boons (VSen)         2.57,24 min

Elleke Steenbergen (V35)   3.08,14 min

Jinke Janssen (MB)         3.17,06 min

Jolanda Schuiling (V45)   3.43,85 min

Eva Mentink (Wheelers)     3.47,80 min

Iva Klein Baltink (MB)     3.50,76 min

Hella Hulman (VSen)       3.50,80 min

1000m 2.26,8 min en 3.18,3 min

Ronald Kuin (MSen)       i2.36,76 min (CR)

Ronald Kuin (MSen)         2.41,65 min
Joni van Loon (MSen)       3.08,00 min

Davied Meerstra (MSen)     3.09,07 min (PR)

1500m 3.45,0 min en 4.18,68 min

Ronald Kuin (MSen)         4.09,53 min (PR)

Martin Breunissen (M35)   4.15,53 min (PR)

Jurrien ten Hoeve (MSen)   4.16,26 min

Seb Wiggemans (MSen)       4.22,54 min

Wietse Koot (JA)           4.38,87 min

Oxo van Kempen (JB)       4.40,52 min

Joni van Loon (MSen)       4.42,26 min

Gijs Langkamp (JA)         4.43,7 min

Wessel Boons (JA)         4.44,6 min

Remco Bos (MSen)           4.45,48 min

Jesper ten Hoeve (MSen)   4.50,40 min

Emiel Roobeek (MSen)       4.50,61 min

Stefan Vries (JB)         4.51,48 min

Johan Kats (M45)           4.51,71 min

Herman Boer (M35)         4.55,40 min

Davied Meerstra (MSen)     4.56,00 min (PR)
Joni van Loon (MSen)     i4.58,37 min

Maarten van der Veen (M55) 5.04,40 min

Lennart van de Lit (MSen) 5.05,85 min

Youri Sterenberg (JA)     5.12,01 min

Peter Vos (M55)           5.22,28 min

Hilke Knoef (VSen)         5.23,46 min

Erik Jan Langkamp (M50)   5.26,51 min

Rodrigo Willy Broer (JA)   5.27,77 min

Leon Cronie (JB)           5.28,39 min

Hidde ter Woord (MSen)     5.35,92 min

Alle Oldenburger (M50)     5.36,49 min

Guus Loman (MSen)         5.54,24 min

Laurens Oosterwegel (MSen) 5.54,25 min

Brian Rispens (MSen)       5.54,31 min

Siebrand Zoethout (M35)   6.06,57 min

Martin Ribbink (M45)       6.06,63 min

Eric Sterenberg (M45)     6.23,80 min

Igor Brink (MSen)         6.32,43 min

Raymond ter Woord (M50)   6.40,61 min

Gert-Jan Groot W (M45)     7.42,52 min

1 EM 4.10,2 min en min

 

2000m - min en - min

Joni van Loon (MSen)       6.41,0 min

2000m steeple 6.16,0 min en - min

3000m 8.00,8 min en 8.59,00 min

Seb Wiggemans (MSen)       9.08,42 min (PR)

Ronald Kuin (MSen)         9.36,75 min (PR)
Johan Kats (M45)           10.02,21 min

Joni van Loon (MSen)       10.09,0 min

Stefan Vries (JB)         10.28,66 min

Davied Meerstra (MSen)     10.37,79 min (PR)

Joni van Loon (MSen)     i10.39,98 min

Stefan Nijenhuis (M35)     10.45,61 min

Irene Kalter (V45)        10.45,64 min

Arnold Koers (M50)         11.29,38 min

Henk van Wijhe (M50)       11.40,61 min

Thijs van Beckhoven (M50) 11.46,81 min

Michiel van Vreeswijk (M40)11.47,19 min

Hester van der Zaag (V40) 11.49,95 min

Shehrazade de Zwager (VSen)11.53,20 min

Henk Klaasboer (M50)       12.05,44 min

Henri Bessembinder (M45)   13.37,93 min

3000m steeple 8.48,5 min en - min

Jurrien ten Hoeve (MSen)   10.17,96 min (PR)
Joni van Loon (MSen)       10.49,77 min (PR)

Ronald Kuin (MSen)         11.00,68 min


Coopertest
Joni van Loon (MSen)       3.120p

5000m 13.50,0 min en 18.20,0 min

Seb Wiggemans (MSen)       16.01,98 min (PR)

Martin Breunissen (M35)   16.40,24 min

Johan Kats (M45)           16.40,38 min

Joni van Loon (MSen)       17.09,9 min

Ronald Kuin (MSen)         17.38,26 min

Davied Meerstra (MSen)     19.16,01 min (PR)

Joni van Loon (MSen)     i21.05,24 min

Toon Woertman (M55)       22.53,84 min

Raymond ter Woord (M50)   24.00,44 min

10000m 28.49,2 min en -

Ronald Kuin (MSen)         36.54,76 min (PR)

Joni van Loon (MSen)       37.45,64 min

Davied Meerstra (MSen)     41.20,92 min (PR)

Uurloop 19.663m en -

6-Uursloop 70,486m en 68,062m

12-Uursloop 117,446m en -

24-uursloop 187.5km en -

4x 100m 43,57 sec en 48,2 sec

42,17 Sec Rodrigo Willy Broer (niet Daventria team)

44,29 sec Gijs Langkamp (JA), Youri Sterenberg (JA), Wessel Boons (JA), Igor Brink (MSen).
45,37 sec Youri Sterenberg (JA), Igor Brink (MSen), Rodrigo Willy Broer (JA), Gijs Langkamp (JA).

45,44 sec Stefan de Vries (JB), Wessel (JA), Rodrigo (JA), Sander (JA).

45,90 sec Youri Sterenberg (JA), Oxo van Kempen (JB), Rodrigo Willy Broer (JA), Leon Cronie (JB).

49,10 sec Marloes Oosterwegel (VSen), Hanneke Oosterwegel (MA), Emma Oosterwegel (MB), Nancy van Petersen (VSen).

4x 200m 1.34,01 min en 1.39,8 min

i1.37,85 min Remco Bos, Jurrien ten Hoeve, Sander Bos, Lasse Wiggemans i1.37,85 min (CR)

4x 400m 3.26,40 min en 3.45,8 min

3.26,64 min Remco Bos (MSen)51,1, Gijs Langkamp (JA)52,0, Youri Sterenberg (JA)51,9, Ronald Kuin (MSen).
3.31,13 min Youri Sterenberg (JA) 55,1, Wessel Boons (JA) 51,7, Remco Bos (MSen) 52,2, Ronald Kuin (MSen) 51,6.

4x 800m 7.45,0 min en 10.25,34 u

4x 1500m 16.01,2 min en - u

4x 15km 3.07.55 u en - u

Zweedse Estafette 2.00,91 min en 2.17,98 min

2.17,98 min (CR) Emma Oosterwegel (MB), Hanneke Oosterwegel (MA), Noortje Rijken (VSen), Nancy van Petersen (VSen).

2.21,46 min Hanneke Oosterwegel, Nancy van Petersen, Emma Oosterwegel, Noortje Rijken

Olympische Estafette 3.39,6 min en – min

 

Ekiden Marathon Estafette 2.13.41 u en --

Verspringen 7,08m en 6,35m

Wessel Boons (JA)         i7,08m (CR)

Wessel Boons (JA)        7,00m

Gijs Langkamp (JA)         6,36m

Joni van Loon (MSen)       6,21m (PR)

Emiel Roobeek (MSen)       6,13m

Yoeri Sterenberg (JB)     6,05m (PR)

Ronald Kuin (MSen)       i6,04m

Ronald Kuin (MSen)         6,03m

Yoeri Sterenberg (JA)     i5,94m

Joni van Loon (MSen)     i5,94m

Remco Bos (MSen)           5,90m

Herman Boer (M35)         5,83m

Rodrigo Willy Broer (JA)   5,77m

Laurens Oosterwegel (MSen) 5,75m

Emma Oosterwegel (MB)     5,65m (PR)

Igor Brink (MSen)         5,62m

Hidde ter Woord (MSen)     5,60m

Emma Oosterwegel (MA)     i5,46m (CR)

Denise van Herp (VSen)     5,43m

Emma Oosterwegel (MB)     i5,33m

Seb Wiggemans (MSen)       5,24m

Brian Rispens (MSen)       5,22m

Stefan de Vries (JB)       5,17m

Wietse Koot (JA)           5,08m

Oxo van Kempen (JB)       5,00m

Guus Loman (MSen)         5,00m

Leon Cronie (JA)         i4,95m

Elleke Steenbergen (V35)   4,89m

Leon Cronie (JB)           4,82m

Peter Vos (M55)           4,79m

Eefje Boons (VSen)         4,74m

Erik Jan Langkamp (M50)   4,60m

Iva Klein Baltink (MB)     4,50m

Gert-Jan Groot W (M45)     4,50m

Mark van Zijtveld (M50)   4,49m

Marloes Oosterwegel (VSen) 4,48m

Anna Oosterwegel (MB)   i4,44m

Siebrand Zoethout (M35)   4,44m

Jesper ten Hoeve (MSen)   4,44m

Martin Ribbink (M45)       4,23m

Jinke Janssen (MB)         4,13m

Jeffrey Barneveld (M40)   4,08m

Alle Oldenburger (M50)     4,07m

Juliet Gruter (MB)         4,00m

Ilse Rietberg (VSen)       3,97m

Shehrazade de Zwager (VSen)3,93m

Eric Sterenberg (M45)     3,88m

Hella Hulman (VSen)       3,57m

Raymond ter Woord (M50)   3,42m

Maarten van der Veen (M55) 3,16m

Jolanda Schuiling (V45)   2,97m

Bernadette Klein W (V35)   2,87m

Ryan Boons (M55)           2,84m

Barbara van Osch (V40)     2,65m

Hoogspringen 2,01m en 1,78m  

Hidde ter Woord (MSen)   i1,97m

Wessel Boons (JA)         1,94m (PR)

Hidde ter Woord (MSen)     1,93m

Ronald Kuin (MSen)       i1,81m

Ronald Kuin (MSen)         1,80m

Laurens Oosterwegel (MSen) 1,80m

Rodrigo Willy Broer (JA)   1,75m

Gijs Langkamp (JA)         1,73m

Herman Boer (M35)         1,70m

Joni van Loon (MSen)       1,70m

Denise van Herp (VSen)   i1,69m (CR)

Joni van Loon (MSen)     i1,69m

Emma Oosterwegel (MA)     i1,68m
Denise van Herp (VSen)     1,65m

Emma Oosterwegel (MB)     i1,60m

Iva Klein Baltink (MB)     1,60m

Stefan de Vries (JB)       1,60m

Oxo van Kempen (JB)       1,55m

Jeroen Oosterwegel (M50)   1,50m (CR)

Polsstokhoogspringen 4,00m en 2,30m

Wessel Boons (JA)         3,90m (CR)

Ronald Kuin (MSen)       i3,40m

Joni van Loon (MSen)     i3,40m (PR)

Joni van Loon (MSen)       3,40m

Ronald Kuin (MSen)         3,30m

Gijs Langkamp (JA)         3,10m

Jeroen Oosterwegel (MMast)i2,85m (PR)

Marloes Oosterwegel (VSen) 2,10m (PR)

Hink stap springen 13,71m en 10,32m

Emiel Roobeek (MSen)       13,64m

Joni van Loon (MSen)     i12,40m (PR)

Joni van Loon (MSen)       12,39m

Youri Sterenberg (JB)     12,12m

Ronald Kuin (MSen)         12,07m

Inge de Wolf (VSen)       10,28m
Marloes Oosterwegel (VSen) 9,55m

Kogel 16,96m en 15,91m

Emma Oosterwegel (MB)     13,22m (PR)

Denise van Herp (VSen)     12,93m

Denise van Herp (VSen)   i12,79m (CR)

Emma Oosterwegel (MB)     i12,31m

Gijs Langkamp (JA)         11,82m

Ilse Rietberg (VSen)       11,64m

Herman Boer (M35)         11,34m

Emiel Roobeek (MSen)       11,14m

Herman Boer (M35)         i11,04m (CR)

Wessel Boons (JA)         10,78m

Igor Brink (MSen)         10,57m

Brian Rispens (MSen)       10,19m

Annamarth Hoogland (MB)   10,10m

Joni van Loon (MSen)       9,80m (PR)

Joni van Loon (MSen)     i9,79m (CR)
Gijs Langkamp ((MSen))    i9,65m (CR)

Ronald Kuin (MSen)       i9,57m (CR)

Yoeri Sterenberg (JA)     9,52m

Ronald Kuin (MSen)         9,45m

Iva Klein Baltink (MB)     9,41m

Gijs Langkamp ((MSen))     9,36m

Oxo van Kempen (JB)       9,32m

Marloes Oosterwegel (VSen) 9,11m

Jeffrey Barneveld (M40)   9,09m

Rodrigo Willy Broer (JA)   9,08m

Stefan Vries (JB)          8,96m

Bernadette Klein W (V35)   8,89m (CR)

Remco Bos (MSen)           8,75m

Bernadette Klein Wolterink 8,56m

Eefje Boons (VSen)         8,50m

Ryan Boons (M50)           8,47m

Siebrand Zoethout (M35)   8,36m

Marloes Oosterwegel (VSen)i8,35m

Jinke Janssen (MB)         8,26m

Gert Jan Groot W (M45)     8,16m

Jeroen Oosterwegel (M50)   8,09m

Laurens Oosterwegel (MSen) 8,04m

Martin Ribbink (M45)       7,97m

Juliette Gruter (MB)       7,72m

Mark van Zijtveld (M50)   7,50m

Jesper ten Hoeve (MSen)   7,48m

Eric Sterenberg (M45)     7,43m

Wietse Koot (JA)          7,37m

Guus Loman (MSen)         7,34m

Hidde ter Woord (MSen)     7,31m

Alle Oldenburger (M50)     7,21m

Marten van der Veen (M55) 7,08m

Leon Cronie (JB)           7,05m

Barbara van Osch (V40)     7,04m

Hella Hulman (VSen)       6,98m

Erik Jan Langkamp (M50)   6,95m

Seb Wiggemans (MSen)       6,93m

Shehrazade de Zwager (VSen)6,64m

Raymond ter Woord (M50)   6,62m

Elleke Steenbergen (V35)   5,90m

Jolanda Schuiling (V45)   4,98m

Yannick de Moor (JA)       3,74m

Discus 47,16m en 47,15m

Denise van Herp (VSen)     38,71m

Herman Boer (M35)         35,00m (CR)

Emiel Roobeek (MSen)       32,33m

Gijs Langkamp (JA)         31,81m

Joni van Loon (MSen)       31,53m (PR)

Wessel Boons (JA)         31,43m

Brian Rispens (MSen)       30,36m

Bernadette Klein W (V35)   28,68m (CR)

Ryan Boons (M50)           27,08m (CR)

Stefan Vries (JB)         25,25m

Bernadette Klein Wolterink 24,64m
Ronald Kuin (MSen)         24,28m

Jeffrey Barneveld (M40)   22,45m

Oxo van Kempen (JB)       21,72m

Jinke Janssen (MB)         20,91m

Jeroen Oosterwegel (M50)   20,01m

Juliette Gruter (MB)       19,90m

Elleke Steenbergen (V35)   14,70m

Speer 56,21m en 52,33m

Emma Oosterwegel (MB)500   52,33m (CR)

Emma Oosterwegel (MB)600   49,17m (CR)

Herman Boer (M35)         47,97m

Emiel Roobeek (MSen)       47,58m

Joni van Loon (MSen)       43,79m

Brian Rispens (MSen)       42,59m

Igor Brink (MSen)         41,17m

Gijs Langkamp (JA)         40,48m

Denise van Herp (VSen)     38,84m

Ronald Kuin (MSen)         38,69m (PR)

Wessel Boons (JA)          38,10m

Remco Bos (MSen)           35,85m

Oxo van Kempen (JB)       34,46m

Rodrigo Willy Broer (JA)   33,64m

Guus Loman (MSen)         31,47m

Stefan Vries (JB)          31,32m

Yoeri Sterenberg (JA)     30,56m

Ilse Rietberg (VSen)       30,26m

Eric Sterenberg (M45)     30,18m

Siebrand Zoethout (M35)   29,18m

Jesper ten Hoeve (MSen)   28,31m

Mark van Zijtveld (M50)   28,20m

Gert Jan Groot W (M45)     26,61m

Ryan Boons (M55)           26,54m

Wietse Koot (JA)           25,96m

Seb Wiggemans (MSen)     25,35m

Alle Oldenburger (M50)     25,17m

Eefje Boons (VSen)         24,44m

Laurens Oosterwegel (MSen) 24,24m

Erik Jan Langkamp (M50)   24,09m

Jeffrey Barneveld (M40)   24,01m

Bernadette Klein W (V35)   23,79m (CR)

Jinke Janssen (MB)         23,77m

Hidde ter Woord (MSen)     23,36m

Jeroen Oosterwegel (M50)   22,22m

Shehrazade de Zwager (VSen)22,02m

Marten van der Veen (M55) 21,63m

Bernadette Klein Wolterink 21,56m

Iva Klein Baltink (MB)     19,53m

Hella Hulman (VSen)       18,54m

Martin Ribbink (M45)      18,39m

Elleke Steenbergen (V35)   18,05m

Leon Cronie (JB)           17,57m

Raymond ter Woord (M50)   17,41m

Juliette Gruter (MB)       16,83m

Barbara van Osch (V40)     15,47m

Jolanda Schuiling (V45)   12,91m

Kogelslingeren 38,04m en 35,37m

Joni van Loon (MSen)       38,04m (CR)

Marloes Oosterwegel (VSen) 35,37m (CR)

Herman Boer (M35)         24,24m

Ronald Kuin (MSen)         18,05m (PR)
Jeffrey Barneveld (M40)   15,52m

Gewicht werpen 11,28m en -

Joni van Loon (MSen)       11,28m (CR)

Herman Boer (M35)         9,84m (CR)

Jeffrey Barneveld (M40)   7,55m (CR)

3-Kamp Werpen 1.802p en 1.949p

Herman Boer (M35)         1.681p

Emiel Roobeek (MSen)       1.524p

Karlijn Rutten (VSen)     1.438p
Joni van Loon (MSen)       1.425p

Bernadette Klein Wolt (V35)1.121p

Ronald Kuin (MSen)         1.067p

Jeffrey Barneveld (M40)   1.044p

Jinke Janssen (MB)         1.026p
Jeroen Oosterwegel (M50)   995p

Juliette Gruter (MB)       852p
Elleke Steenbergen (V35)   699p

5-Kamp Werpen 2.428p en -

Herman Boer (M35)          2.428p (CR)
Joni van Loon (MSen)       2.335p

Jeffrey Barneveld (M40)   1.539p

5-Kamp XXX en 4.178p

Emma Oosterwegel (MB)     i3.618p

6-Kamp XXX en p

7-Kamp 4.404p en 6.155p

Emma Oosterwegel (MB)     5.194p
Denise van Herp (VSen)     4.871p

Ronald Kuin (MSen)       i4.404p (CR)

Joni van Loon (MSen)     i3.500p

8-Kamp 5.452p en XXX

 

9-Kamp p en XXX

10-Kamp 6.582p en XXX

Wessel Boons (JA)         6.582p (CR)
Gijs Langkamp (JA)         5.720p (PR)
Ronald Kuin (MSen)         5.568p

Loop 10-Kamp 7.483p en -

Ronald Kuin (MSen)         7.483p (CR)

Davied Meerstra (MSen)     5.549p (PR)

Joni van Loon (MSen)       4.573p

14-Kamp 7.444p en -

Joni van Loon (MSen)     i7.444p (CR)

20-Kamp 11.180p en XXX

Ronald Kuin (MSen)         11.081p (CR)

Joni van Loon (MSen)       9.488p

5km Geen CR op vrijgegeven

Martin Breunissen (M35)   c17.02 min

Patrick Bos (MSen)         17.17 min (PR)

Jurriën Ten Hoeve (MSen)   17.42 min

Wietse Koot (J?)           18.04 min

Oxo van Kempen (JB)       18.05 min

Stefan de Vries (J?)       18.32 min

Sander Bos (MSen)         18.37 min

Jan van den Broek (M50)   18.40 min

Jurriën Ten Hoeve (MSen) c18.47 min

Max Sinninghe (JC)         18.47 min

Lasse Wiggemans (JA)     c18.49 min

Jorgen Wennemers (MSen)   18.49 min

Herman Boer (M35)         19.01 min

Davied Meerstra (MSen)     19.27 min

Sander Bos (MSen)         19.29 min

Max Sinnige (JB)           19.30 min

Jesper ten Hoeve (J?)     19.30 min

Wietse Koot (JA)         c19.35 min

Joni van Loon (MSen)     c19.52 min

Stefan Vries (JB)        c19.53 min

Lennart van der Lit (MSen) 20.03 min

Peter Lafranka (MSen)     20.09 min

Sander Bos (MSen)         c20.24 min

Lennart van Lit (MSen)   c21.03 min

Thomas Mudde (JC)         c21.07 min

Shehrazade de Zwager (VSen)21.30 min

Erik Jan Langkamp (M50)   22.10 min

Leon Cronie (JB)         c21.33 min

Lennart van de Lit (MSen) c22.25 min

Wieger Wiggemans (M50)   c22.26 min

Shehrazade de Zwager(VSen)c23.23 min

8km

Patty den Ouden (VSen)     27.31 min

10km 32.59 min en 34.35 min

Seb Wiggemans (MSen)       32.59 min (CR)

Patty den Ouden (VSen)     35.05 min

Johan Kats (M45)         c35.33 min

Seb Wiggemans (MSen)     c35.49 min

Paul Valk (M50)           37.02 min

Jorgen Wennemers (MSen)   37.45 min

Joni van Loon (MSen)       38.23 min

Jesse ter Mate (M40)     c38.55 min

Rob de Bruijn (MSen)       39.39 min

Bennie van Schaik (M50)   39.41 min

Irene Kalter (V45?)       c40.40 min

Remco Greven (M40)       c41.05 min

Arnold Koers (M50)       c42.17 min

Hester van der Zaag (V40) c42.51 min

Corné van Kempen (M45)   c41.20 min

Richard Rutten (M45)       42.42 min

Steven de Boer (MSen)     42.43 min

Erik Souverein (M45)       43.00 min

Jesse ter Mate (M40)     c43.26 min

Irene Kalter (V45)       c43.34 min

Arnold Koers (M50)        c44.41 min

Erik Jan Langkamp (M50)   47.02 min

15km 45.04 min en 53.31 min

Johan Kats (M45)           52.41 min

Joni van Loon (MSen)       57.14 min

Jesse ter Mate (M40)       58.15 min
Jorgen Wennemers (MSen)   59.17 min
Irene Kalter (V45)         1.00.05 min

Stefan Nijenhuis (M35)     1.01.20 min
Hans Blankestijn (M50)     1.01.25 min

Ronald Kraaijenzang (M40) 1.02.30 min

Leon Hans (MSen)           1.02.32 min

Thijs van Beckhoven (M50) 1.04.39 min

Hester van der Zaag (V40) 1.06.01 min

Henk van Wijhe (M50)       1.06.37 min

Johan Nienhuis (M55)       1.07.02 min

Leon Slegten (M50)         1.08.36 min

Paul Baars (M35)           1.11.43 min

Lianne Arling (V45)       1.12.04 min
Judith van der Kleij (V40) 1.13.16 min

Harry Hulman (M55)         1.14.14 min

John Pelgrom (M50)         1.14.51 min
Olaf Boon (M50)           1.15.23 min

Barbara van Osch (V40)     1.17.01 min

Mirjam Timmerman (V35)     1.18.40 min

Susanne Mekenkamp (V35)   1.20.03 min

Marjon Wils (V50)         1.25.22 min

Alfred Driessen (M55)     1.25.24 min

Dick van der Vecht (M65)   1.25.31 min

Griet Blankestijn (V50)   1.25.52 min

Jessica Hoogland (V35)     1.27.19 min

Joost Berends (M60)       1.30.15 min

Ankie Dijkslag (V50)       1.34.23 min

Ans Achterkamp (V55)       1.40.10 min

Petra Kremer (V40)         1.46.38 min

Jorien Michailidis (V50)   1.55.55 min

10EM 47.39 min en 58.07 min

Johan Kats (M45)           56.00 min

Patty den Ouden (VSen)     58.53 min

Paul Valk (M50)           1.01.24 min

Irene Kalter (V45)         1.06.25 min

Remco Greven (M40)         1.10.19 min

Tjeerd van Beersen (M35)   1.11.47 min

20km 1.01.16 u en 1.14.10u

Patty den Ouden (VSen)     1.14.10 min (CR)

Kim Baner (V35)           2.02.43 min

21,1km 1.02.34 u en 1.17.55 u

Johan Kats (M45)           1.16.26 min

Patty den Ouden (VSen)     1.19.11 min

Jesse ter Mate (M40)       1.23.30 min

Paul Valk (M50)           1.24.03 min

Joni van Loon (MSen)       1.28.20 min

Irene Kalter (V45)         1.29.48 min

Remco Greven (M40)         1.30.21 min

Gerard Gerritsen (M60)     1.35.52 min

Kim Baner (V35)           2.50.28 min

25km 1.14.15 u en u

35km

Kim Baner (V35)           3.57.37 min

42,195km 2.09.01 u en 2.51.24 u

Johan Kats (M45)           2.48.

Jesse ter Mate (M40)       2.57.43 min

50km 3.49.49 u en 3.32.54

 

75km

Kim Baner (V35)           8.34.19 min

 

80km

Kim Baner (V35)           10.07.01 min

 

100km 8.58.33u en 9.52.25u

6-uursloop (weg) m en 49.896m

12-uursloop (weg) m en -

24-uursloop (weg) m en 185km

24-uursloop m (team) en 290.876m (team)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CR’s Indoor verbeterd in 2015:

1: Wessel Boons (JA) 60h: 8,35sec
2: Wessel Boons (JA) verspringen: 7,08m

3: Ronald Kuin (HSen) 1.000m: 2.37,76min

4: Ronald Kuin (HSen) 7-Kamp: 4.404p

5: Ronald Kuin (HSen) Kogel: 9,57m

6: Eefje Boons (VSen) 60m: 7,62sec

7: Eefje Boons (VSen) 60H: 8,45sec

8: Eefje Boons (VSen) 200m: 24,41sec

9: Rodrigo Willy Broer (JA) 200m: 21,76sec

10:Hanneke Oosterwegel (MA) 200m: 25,48sec

CR’s Outdoor verbeterd in 2015:

1:
2:

3:

4:

5:

6:

7:

8:

9:

10:

11:

12:

13:

14:

15:

16:

17:

18:

19:

20:

21:

22:

23:

24:

25:

26:

27:

28:

29:

30:


Voor het 2e jaar op rij organiseert de WOC dit jaar de OGOK (Open Gelders Overijssels Kampioenschap) Meerkamp voor C en D junioren. Dit vindt plaats in het weekend van 11 en 12 juni.
Het jurycorps is nog lang niet op sterkte: wie komt helpen? Zowel gediplomeerde juryleden als ongediplomeerden zijn welkom; één dag, maar ook een halve dag is goed. Meld je aan bij de jurycoördinator, Peter Vos, via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Ook kunnen we nog mensen voor de kantinediensten gebruiken; meld je aan bij Remco Greven via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..